Müügitingimused

1. ÜLDINFO

1.1. Veebipoe www.woodmoon.eu (edaspidi veebipood) omanik on Via Soul Pro OÜ (registrikood 12814280), asukohaga Kalda tn 1, Kobela alevik, Antsla vald, Võrumaa 66407. Kontakt: woodmoonest@gmail.com, +372 5648 0774.

1.2. Veebipoest kaupa ostes kinnitab klient, et on tutvunud alltoodud müügitingimustega ning nõustub nendega.

1.3. Alltoodud müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel.

 

2. KAUBAD

2.1. Kõik veebipoes müüdavad kaubad on valminud Eestis ja käsitööna. Neid kaupu on õigus müüa vaid omanikul ning valitud edasimüüjatel omanikuga kokkulepitud tingimustel.

2.2. Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

2.3. Veebipoe omanik ei vastuta kauba valest kasutamisest tekkinud vigastuste eest.

 

3. TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode (tooted) ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks kuvatakse veebipoe paremal ülaribal väli „Ostukorv“. Ostu sooritama asudes tuleb veenduda, et ostukorvi on lisatud õiged tooted. Seejärel tuleb valida rippmenüüst kohaletoimetamise viis (pakiautomaat, postkontor või kojuvedu kulleriga) ning nõustuda enne ostu sooritamist müügi-ja privaatsustingimustega. Ekraanile kuvatakse kauba ja transpordi tasu suurus, mis on esitatud koos käibemaksuga ning lõppsummana.

3.2. Leping jõustub, kui tasutav summa on veebipoe arvelduskontole laekunud.

3.3. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast teate saatmist.

 

4. MAKSEVIIS

4.1. Veebipoes müüdavate kaupade hinnad lõplikud ning märgitud eurodes kaupade juures. Kauba hinnale lisandub kauba kättetoimetamise tasu, kui ei ole märgitud teisiti.

4.2. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja valitud kauba kättetoimetamise viisist. Omniva, Itella Smartposti ja DPD pakiautomaati saatmise tasu on 3 eurot, Omniva postkontorisse saatmise tasu on 4 eurot ja kulleriga Eesti piires kättetoimetamise tasu on 7 eurot. Kauba kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel ning kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

4.3. Veebipoest kaupu ostes on võimalik tasuda arvega või järgmiste pankade pangalinkide kaudu: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Pocopay, Liisi.

 

5. KOHALETOIMETAMINE

5.1. Kaupu saadetakse kohale Eesti piires. Kaupade Omniva, Itella Smartposti ja DPD pakiautomaati saatmise tasu on 3 eurot, Omniva postkontorisse saatmise tasu on 4 eurot ja kulleriga Eesti piires kättetoimetamise tasu on 7 eurot. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

5.2. Kauba saatmise kulud kannab ostja ning vastav hinnainfo kuvatakse arve vormistamise hetkel.

5.3. Eesti-sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2–5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest ja summa tasumisest, kuid mitte hiljem kui 10 tööpäeva jooksul. Kui veebipoel esineb kauba tarnes takistusi ja kaupa ei õnnestu tarnida 10 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest ja summa tasumisest, teavitab veebipood sellest kohe klienti ja lepib kokku uue tarneaja. Kui kliendile uus tarneaeg ei sobi, tagastab veebipood kliendile raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul, ning tellimus katkestatakse.

 

6. TAGANEMISÕIGUS

6.1. Ostjal on õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul pärast tellimuse kättesaamist.

6.2. Kauba 14 päeva jooksul tagastamise õiguse puhul tohib kaupa kasutada vaid viisil, mis on vajalik, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, nagu on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

6.3. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks, või kaubal on kasutamise või kulumise märke, on veebipoel õigus vähendada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kui kauba välimus on oluliselt deformeerunud, on omanikul õigus tasu maksmisest keelduda.

6.4. Kauba tagastamiseks tuleb esitada omanikule sellesisuline e-kiri ning saata see aadressile woodmoonest@gmail.com 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

6.5. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastatav kaup ei vasta tellitule (nt kaup on vale või defektiga).

6.6. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud aja jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

6.7. Veebipood maksab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui taganemisavalduse saamisest 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

6.8. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

6.9. Veebipoel on õigus müügitehingust taganeda ning ostjalt kaup tagasi nõuda, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

7. PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

7.1. Ostjal on õigus kauba puuduse ilmnemisel pöörduda veebipoe poole, saates e-kirja aadressil woodmoonest@gmail.com.

7.2. Kui ostjal tekib kauba suhtes pretensioon kauba ostmisest kuni 30 kalendripäeva möödumisel, peab ostja olema valmis taasesitama ostu sooritamist tõendava dokumendi, nt ostuarve, mis saadetakse ostja e-posti aadressile pärast ostu sooritamist.

7.3. Veebipood ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba ostjale üleandmist.

7.4. Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood vastutab, siis parandab või asendab veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

 

8. OTSETURUSTUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

8.1. Veebipood kasutab ostja sisestatud isikuandmeid (nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Kõik kliendi andmed kustutatakse veebipoe süsteemist ostu sooritamise kuupäevast 30 kalendripäeva möödumisel. Veebipood ei kogu ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ega kliendieelistuste analüüsimiseks. Kui ostjal tekib kauba suhtes pretensioon kauba ostmisest kuni 30 kalendripäeva möödumisel, peab ostja olema valmis taasesitama ostu sooritamist tõendava dokumendi, nt ostuarve, mis saadetakse ostja e-posti aadressile pärast ostu sooritamist. Ostja pangakonto numbrit kasutatakse ainult kliendile maksete tagastamiseks.

8.2. Veebipood edastab isikuandmed veoteenust pakkuvale ettevõttele (Omniva, Itella Smartpost, DPD) vaid selleks, et kaup kohale toimetada. Kui kaup toimetatakse kohale kulleriga, siis edastatakse lisaks ostja kontaktandmetele ka tema aadress. Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude haldamiseks, kliendiprobleemide lahendamiseks ning raamatupidamistoimingute tegemiseks. Veebipood edastab ja töötleb ostja isikuandmeid vaid tellimuse täitmiseks, arveldamiseks ja kauba transpordiks.

8.3. Isikuandmeid hoitakse veebipoe süsteemis nii kaua, kuni kestab pretensioonide esitamise aeg. Pärast seda kõik tellimused ja kliendiandmed kustutatakse. Isikuandmetele on juurdepääs vaid veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust. Veebipoe volitatud töötajad ei avalda kliendiandmeid (nimi, telefoninumber, aadress) mitte ühelegi kõrvalisele isikule. Veebipood ei vastuta kolmandatele pooltele, nt transporditeenuse pakkujale teatavaks saanud isikuandmete kasutamise ja/või töötlemise eest.

8.4. Veebipood austab kliendi privaatsust ega saada otseturundusteateid. Kui klient on avaldanud soovi saada infot veebipoe toodete ja tegevuste kohta, siis liitub klient veebipoe uudiskirjaga, täites selleks kodulehel oleva uudiskirjaga liitumise vormi.

8.5. Isikuandmete töötlemisega seotud vaidlused lahendatakse klienditoe vahendusel e-posti aadressil woodmoonest@gmail.com või telefoni teel +372 5648 0774.

8.6. Pangamaksed toimuvad teenusepakkuja, Maksekeskus ASi turvalise keskkonna kaudu. Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale, Maksekeskus ASile.