E-Pood

PUIDUST DISAINEHTED / LOODUSEST INSPIREERITUD

Eebenipuust käeehe No.10

45.00

Woodmoon puidust poolkuu kujulised käeehted on ainulaadsed – selliseid tegime meie esimesena. Puidu ja naha kooslus, imelihtsasti paigaldatava magneti ning väikese Swarovski kristallisäraga ehteid on Woodmoon käsitööna loonud juba 2017 aastast!

 

Eebenipuu on elegantne ja äärmiselt vastupidav puiduliik, temas on see miski, mis räägib loo väärikusest ja tugevusest. Eebenipuu värvid varieeruvad helepruunist mustani, kuid enemasti on tema värviks siiski mustjas tumepruun.

 

Woodmoon käeehetes kasutame ülitugevat roostevaba terasest magnetit, et ehte käele sättimine oleks võimalikult mugav. Magneti tugevuse tõttu käevõru juhuslikku lahti tulemist kartma ei pea. Magnetiga ehe ei ole reguleeritav, mistõttu on oluline, et mõõdaksid enne tellimuse tegemist ära enda randme ning lisaksid tellimust tehes rippmenüüst selle õige mõõdu.

 

Tellime ehte varuosad Euroopa tunnustatud partneritelt, et olla kindlad varuosade headuses, tootmisprotsessi õigluses ja kvaliteedis.

 

Kui soovid tellida erimõõdus käeehte, anna meile julgelt märku, teeme Sinu soovidele vastavas mõõdus. Saada meile kiri woodmoonest@gmail.com.

 

P A L U N   V A L I   S O B I V   S U U R U S

Clear
Tootekood: No.10 Kategooria:
Additional Information
Puiduliik

Eebenipuu

Metalldetailid

Roostevaba teras

Materjal

Naturaalne nahk / pruun

Kinnitus

Magnet

Kaunistused

Swarovski kristallid / hematiit

Hooldus

Väldi vett ja tugevat päikest, nii kestab Sinu ehe kauem

Suurus

, , , ,