E-Pood

PUIDUST DISAINEHTED / LOODUSEST INSPIREERITUD

Eebenipuust kõrvarõngad No.45

42.00

Iseloomuga kõrvarõngad, mis lisavad selle ägeda miski, kuid ei trumpa sind üle.

 

Loome tooteid, millest ise aegajalt puudust tunneme ning nende kõrvarõngaste taga on lugu lihtne – soov kanda ehtena midagi suuremat, et lisada särtsu, AGA midagi sellist, mis ei rööviks kogu tähelepanu. Meile meeldib salapära, kus detailid räägivad osa, kuid mitte kogu lugu.

 

Need eebenipuust kõrvarõngad on lihtsad, elegantsed ja ägedad. Piisavalt märgatavad, et olla märgatud ning piisavalt märkamatud, et mitte domineerida, sest domineerima peaksid Sina! ♥

 

Eebenipuust detailid oleme valmistanud käsitööna ning kõik metalldetailid jõuavad meieni parimatelt partneritelt Euroopast.

 

Eebenipuus on tugevus ja isikupära. Selle imelise puiduliigi värvid varieeruvad mustadest toonidest pruunideni, sekka sageli helepruunid laigud. Eebenipuust ehteid tehes on alati selline tunne, et see väärikas puiduliik peab saama särada üksinda, täpselt sellisena nagu ta loodud on. Võibolla just sellepärast sobivadki eebenipuuga kokku pigem “tahaplaanile” hoidvad tumedamad toonid, roostevaba teras, hematiit ja pärlmutter lahendused.

 

Loodan, et teie kandmisrõõm on sama suur, kui minu loomisrõõm!

 

 

5 laos

Tootekood: No.45 Kategooria:
Additional Information
Puiduliik

Eebenipuu

Metalldetailid

Hõbe 925, Roostevaba teras

Hooldus

Väldi vett ja tugevat päikest, nii kestab Sinu ehe kauem

Kaunistused

Poolvääriskivi / hematiit