E-Pood

PUIDUST DISAINEHTED / LOODUSEST INSPIREERITUD

Roosipuust käeehe No.14

45.00

Woodmoon puidust poolkuu kujulised käeehted on ainulaadsed – selliseid tegime meie esimesena. Puidu ja naha kooslus, imelihtsasti paigaldatava magneti ning väikese Swarovski kristallisäraga ehteid on Woodmoon käsitööna loonud juba 2017 aastast!

 

Roosipuu ehk Santos palisander on romantiline, eriline ning lõputut avastamisrõõmu pakkuv puiduliik. Tema punakas-pruun varieeruv toon mängib imeliste mustritega justkui peitust. Meie mängime ka ning anname endast parima, et leida ülesse need kõige erilisemad mustrid, millest Sinule ehte käsitööna valmistame.

 

Woodmoon käeehetes kasutame ülitugevat roostevaba terasest magnetit, et ehte käele sättimine oleks võimalikult mugav. Magneti tugevuse tõttu käevõru juhuslikku lahti tulemist kartma ei pea. Magnetiga ehe ei ole reguleeritav, mistõttu on oluline, et mõõdaksid enne tellimuse tegemist enda randmeümbermõõdu ja sisestaksid tellimust tehes selle õige.

 

Tellime ehte varuosad Euroopa tunnustatud partneritelt, et olla kindlad varuosade headuses, tootmisprotsessi õigluses ja kvaliteedis.

 

Kui soovid tellida erimõõdus käeehte, anna meile julgelt märku, teeme Sinu soovidele vastavas mõõdus. Saada meile kiri woodmoonest@gmail.com.

 

P A L U N   V A L I   S O B I V   S U U R U S

Clear
Tootekood: No.14 Kategooria:
Additional Information
Puiduliik

Roosipuu

Metalldetailid

Roostevaba teras

Materjal

Naturaalne nahk / valge, Taastöödeldud nahk

Kinnitus

Magnet

Kaunistused

Swarovski kristallid / valge

Hooldus

Väldi vett ja tugevat päikest, nii kestab Sinu ehe kauem

Suurus

, , , ,